Aktualności

Podsumowanie Weekendu

• autor: swiergi, 2017-05-22 21:35

1. WZPN.

W miniony weekend tylko zremisowaliśmy z zespołem Sokoła Duszniki 3:3. Początek meczu był bardzo słaby w Naszym wykonaniu i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 0:2. Przeciwnik wyszedł na Nas bardzo zmotywowany i grał bardzo agresywnie i zajęło Nam trochę czasu, zanim zaczęliśmy grać swoją piłkę. Na pewno akcje jakie tworzyliśmy, to jak potrafiliśmy wymieniać piłkę między sobą, stało na wyższym poziomie od przeciwnika. Zabrakło spokoju w ostatniej fazie ataku, oraz koncentracji w obronie i zamiast dowieźć wyniki 3:2 do końca, daliśmy sobie strzelić pod koniec meczu bramke na 3:3. Brawa dla chłopców za zaangażowanie i walkę do samego końca!

Unia Swarzędz - Sokół Duszniki 3:3 (0:2)

Bramki: Bandura, Kozłowski, Krygowski.

2. Koziołek.

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy 3 spotkania w Lidze Mistrzów Koziołka. W pierwszym meczu mierzyliśmy się z Sucharami Suchy Las. Spotkanie od początku było wyrównane, jednak z każdą kolejną minutą widać było przewagę naszego zespołu. Straciliśmy bramkę po błędzie indywidualnym, lecz kilka chwil później odrobiliśmy stratę. Mecz zakończył się remisem 1:1. Drugi mecz tego dnia rozgrywaliśmy z zespołem z Lusowa. Większość akcji toczyło się w środkowej strefie boiska i okazji na zdobycie bramek w tym spotkaniu było jak na lekarstwo. Identyczny błąd jak w pierwszym meczu doprowadził do wyniku 0:1 dla naszych rywali. Pod koniec meczu mieliśmy szansę na wyrównanie jednak niewykorzystana sytuacja doprowadziła do tego, że zawodnicy z Lusowa wyprowadzili kontratak i zdobyli bramkę na 0:2 ustalając wynik spotkania. Ostatni mecz graliśmy z KSS Da Vinci. W tym spotkaniu wyraźnie było widać przewagę naszych przeciwników. Ulegliśmy im 1:4. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Maks Marciniak po indywidualnej akcji i pięknym strzale z dystansu. Koziołka zrelacjonował Trener Mikołaj.

Unia Swarzędz - Suchary Suchy Las 1:1

Bramki: Marciniak.

UKS 2007 Lusowo - Unia Swarzędz 2:0

Unia Swarzędz - KSS Da Vinci 1:4