Aktualności

Podsumowanie Weekendu

• autor: swiergi, 2017-10-22 15:22

Podsumowanie weekendu

Za Nami bardzo udany, październikowy weekend. Najpierw seniorzy wygrali ważny mecz z Wełną Skoki po dwóch trafieniach Trenera, po czym w niedzielny poranek udaliśmy się do Międzychodu, gdzie odnieśliśmy zwycięstwo z bardzo wymagającym rywalem na ich terenie. W niedziele musieliśmy się zebrać z łóżek o godzinie 7, żeby udać się 100 km poza Swarzędz, zagrać 8 kolejkę ligową z Wartą Międzychód. Warto pochwalić Filipa Zawadzkiego, który na ten mecz musiał przyjechać aż ze Szczecina, żeby pomóc drużynie. Wspierał Nas również kontuzjowany Kacper Chałupka, który przyjechał z Nami dopingować swoich kolegów. Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz zagraliśmy specjalnie dla Niego i jemu dedykujemy to zwycięstwo. Zawody były bardzo trudne, zespół Warty postawił Nam ciężkie warunki, było widać, że mają pomysł na grę. Bardzo dobrze zaczęliśmy spotkanie po bramce Kacpra Bandury, jednak rywale wyrównali bardzo szybko. Następnie udało Nam się objąć dwubramkową przewagę i oddaliśmy pole rywalowi. Niepotrzebnie skupiliśmy się na obronie wyniku, zamiast grać do przodu, przez co rywal przejął inicjatywę i jeszcze do przerwy wyrównał wynik spotkania. W drugiej połowie chłopcy pokazali determinację i wolę walki i ostatecznie mecz zakończył się Naszym zwycięstwem 6:4. Trzeba przyznać, że rywale również wykreowali sobie sporo sytuacji podbramkowych, ale na posterunku stał Kuba Pankowecki, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Wróciliśmy do Swarzędza z pełną pulą z bardzo trudnego terenu. Każdy z zawodników zagrał bardzo dobre zawody! Brawo!

Warta Międzychód - Unia Swarzędz 4:6 (3:3)

Bramki: Bandura x2, Krygowski x2 (Śliwiński), Szamajda (Krygowski), Śliwiński (Krygowski)