• autor: swiergi, 2017-10-30 15:16

Podsumowanie weekendu

W sobotę przyszło Nam zmierzyć się z zespołem Lechii Kostrzyn. W derbach okazaliśmy się lepszym zespołem i pewnie pokonaliśmy rywali 12:3. Od początku było widać naszą dominację, którą utrzymaliśmy przez całe spotkanie. Wykreowaliśmy sobie sporo sytuacji podbramkowych, ale tylko część z nich udało się zamienić na gole. Przez cały mecz realizowaliśmy to, co sobie założyliśmy. Po odbiorze piłki graliśmy szybko do przodu, starając się wykorzystać nieorganizowaną obronę przeciwnika i to się udawało. Gole dla przeciwnika padły po indywidualnych błędach Naszych zawodników, jednak są to rzeczy, nad którymi będziemy pracować. Warto dodać, że część Naszych chłopców pojechała na mecz z rocznikiem 2006 i pokazali się naprawdę z bardzo dobrej strony. Wynikiem ciężkiej pracy i dobrego szkolenia udało Nam się umocnić na 3 lokacie w tabeli. Przed Nami dwa bardzo ciężkie mecze w rundzie jesiennej.

Unia Swarzędz - Lechia Kostrzyn 12:3 (7:2)

Bramki: Szamajda x3 (Krygowski), Zawadzki (Śliwiński), Błachnio (Zawadzki), Krygowski x4 (Czarnecki, Anastaziak, Zawadzki), Guściora (Krygowski), Śliwiński (Andrzejewski), Bramka Samobójcza.

2. Red Box Junior Liga.

W sobotni poranek Nasi chłopcy ostatni raz w tym roku wybiegli na boisko w ramach ligi Red Box Junior. W tym dniu rozegraliśmy jedno spotkanie, lecz tym razem trwało dłużej niż wcześniejsze, bowiem graliśmy 2x20 minut. Naszym rywalem był Red Box Poznań. Przeciwnicy zasłużenie zwyciężyli to spotkanie, wykorzystali wszystkie błędy, które popełnili Nasi zawodnicy, stwarzali sobie wiele sytuacji i 9 z nich, zamienili na bramkę. Nasz zespół zdołał zdobyć tylko jednego gola, mimo iż mieliśmy 7 stuprocentowych sytuacji. Po spotkaniu organizatorzy turnieju wręczyli Naszej drużynie medale i puchar. Rozgrywki zakończyliśmy na 8 miejscu. Relacje przygotował Trener Mikołaj.

Red Box Poznań - Unia Swarzędz 9:1

Bramki: Zamelczyk.